Program po dnevih

Četrtek 04.02.

18.00 -

Ustvarjalna delavnica pod mentorstvom Samire Kentrić

Srednja šola za oblikovanje in fotografijo Ljubljana

Sreda 10.02.

19.00

Prozni mnogoboji - Kranj

Layerjeva hiša Kranj

Četrtek 11.02.

19.00

Zapustiti svoje pleme. Pogovor z Gabrielo Babnik in Andrejem E. Skubicem

Knjigarna Goga Novo mesto
19.00

Prozni mnogoboji - Solkan

Mostovna Solkan

Četrtek 18.02.

18.00

Kjer pišem, sem doma. Pogovor z Ninom Flisarjem in Vesno Milek.

Salon uporabnih umetnosti Maribor

Torek 23.02.

19.00

Prozni mnogoboji - Ljubljana

Pritličje Ljubljana

Četrtek 25.02.

19.00

Tihotapci identitete

Slovensko stalno gledališče v Trstu (Mala dvorana) Trst
19.00

Prozni mnogoboji - Maribor

KGB Maribor

Petek 26.02.

19.00

Prozni mnogoboji - Krško

Mladinski center Krško Krško

Sobota 27.02.

20.00

Slavnostna otvoritev festivala Fabula - literarni večer z Matthiasom Göritzem

Cankarjev dom, Klub CD Ljubljana

Nedelja 28.02.

10.00

Fabulina izmenjevalnica knjig in modnih dodatkov, pa še pogovor o branju

Galerija DLUL, Breg 22 Ljubljana
14.00

Srečanje partnerjev evropskega projekta ELit

Galerija Srečišče (Hostel Celica) Ljubljana
20.00

Finale proznih mnogobojev

Kavarna Moderna galerija Ljubljana

Ponedeljek 29.02.

18.00

Literarni večer z Matthiasom Göritzem

Salon uporabnih umetnosti Maribor
18.00

Okrogla miza: Barbari pred vrati

Cankarjev dom, Klub CD Ljubljana

Torek 01.03.

12.00

Jean-Claude Milner: "1938, 1953, 1968, tri točke preobrata v Lacanovi konceptualni evoluciji"

Narodna galerija (Avditorij) Ljubljana
18.00

Otroci - Begunci

Slovenska kinoteka Ljubljana
20.00

Otvoritev fotografske razstave Simone Sassen

Galerija Fotografija Ljubljana

Sreda 02.03.

18.00

Akademski nomadi

Narodna galerija (Avditorij) Ljubljana
20.00

Literarni večer s Ceesom Nooteboomom

Cankarjev dom, Klub CD Ljubljana

Četrtek 03.03.

17.00

Zaključek stripovske delavnice

Vodnikova domačija Ljubljana
18.00

Teofil Pančić in Mitja Čander: Balkanska popotnika med prišleki, tujci, prijatelji

Modrijanova knjigarna Ljubljana
19.00

Cees Nooteboom: Predstavitev knjige v Zagrebu.

Muzej za umetnost in obrt Zagreb

Petek 04.03.

20.00

Literarni večer s Juanom Gabrielom Vásquezom

Cankarjev dom, Klub CD Ljubljana

Sobota 05.03.

11.00

Predstavitev stripa Samire Kentrić: Pismo Adni

Pritličje Ljubljana
13.00

Risanje grafita

Trnovski Pristan Ljubljana
20.00

Plesalka v temi: Projekcija filma in pogovor s Sjónom, avtorjem glasbenih besedil

Slovenska kinoteka Ljubljana

Nedelja 06.03.

10.00

Fabulina izmenjevalnica knjig in modnih dodatkov, pa še pogovor o branju

Galerija DLUL, Breg 22 Ljubljana
20.00

Slavnostni zaključek festivala Fabula: literarni večer s Sjónom

Cankarjev dom, Klub CD Ljubljana

Ponedeljek 07.03.

13.00

Kultura = umetniški užitki + ekonomski učinki

Kino Šiška Ljubljana




Spremljevalni program

Nedelja 28.02.
10.00
Fabulina izmenjevalnica knjig in modnih dodatkov, pa še pogovor o branju Galerija DLUL, Breg 22 Ljubljana
Ponedeljek 29.02.
18.00
Literarni večer z Matthiasom Göritzem Salon uporabnih umetnosti Maribor
Torek 01.03.
12.00
Jean-Claude Milner: "1938, 1953, 1968, tri točke preobrata v Lacanovi konceptualni evoluciji" Narodna galerija (Avditorij) Ljubljana
20.00
Otvoritev fotografske razstave Simone Sassen Galerija Fotografija Ljubljana
Četrtek 03.03.
19.00
Cees Nooteboom: Predstavitev knjige v Zagrebu. Muzej za umetnost in obrt Zagreb
Sobota 05.03.
20.00
Plesalka v temi: Projekcija filma in pogovor s Sjónom, avtorjem glasbenih besedil Slovenska kinoteka Ljubljana
Nedelja 06.03.
10.00
Fabulina izmenjevalnica knjig in modnih dodatkov, pa še pogovor o branju Galerija DLUL, Breg 22 Ljubljana
Ponedeljek 07.03.
13.00
Kultura = umetniški užitki + ekonomski učinki Kino Šiška Ljubljana